Hunter Przepływomierz HC-100

1 032,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 7 dni

Przepływomierz HC-100-Flow-B przeznaczony jest do serowników nowej generacji PRO-HC, HC-601ie, HC-1201ie

Ilość

favorite_border favorite

Jeżeli planujesz zamówienie większej ilości produktów lub różnorodnych elementów systemu nawadniania, skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez email. Nasi eksperci chętnie przygotują dla Ciebie indywidualną, konkurencyjną ofertę, dostosowaną do Twoich potrzeb. Gwarantujemy najlepszą cenę na rynku, dostosowaną do specyfiki Twojego zamówienia. To Twoja szansa na skorzystanie z najbardziej opłacalnej oferty dostępnej na rynku! Pamiętaj, my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc zrealizować Twoje plany dotyczące nawadniania.

_______________________________


WIĘCEJ FILMÓW O INTELIGENTNYM SYSTEMIE NAWADNIANIA KLIKNIJ >>TUTAJ<<

Calowy przepływomierz HC-100-FLOW przeznaczony jest do współpracy ze sterownikami, które łączą się z internetem za pomocą sieci wi-fi i współpracują z oprogramowaniem Hydrawise. Obecnie są to sterowniki z rodziny HC oraz PRO-HC firmy Hunter. Podpięty do sterownika przepływomierz umożliwia: wykrywać, monitorować, raportować, przepływ oraz zużycie wody w całym systemie. Instalując przepływomierz użytkownik zyskuje zabezpieczenie przed niekontrolowanymi wyciekami z systemu nawadniającego, które zwiększają zużycie wody i mogą stanowić niebezpieczeństwo dla roślin. Dla instalatorów i osób opiekujących się systemami nawadniającymi, jest to również wspaniałe narzędzie, które pozwala wykryć usterkę systemu zaraz po jej wystąpieniu. Szybsza reakcja na awarię, pozwala uniknąć niepotrzebnej degradacji nawadnianego terenu. HC-100-FLOW łączy się ze sterownikiem dwużyłowym kablem. Przepływomierz ma także analogowy licznik, który pozwala w tradycyjny sposób odczytać ilość zużytej wody.

Komplet: sterownik HC, czujnik deszczu, przepływomierz HC-100-FLOW i oprogramowanie Hydrawise to obecnie najwyższy standard dostępny dla przydomowych systemów nawadniania. Maksymalna oszczędność wody i bezpieczeństwo naszego ogrodu.

Charakterystyka:

·       współpraca ze sterownikami: HC, PRO-HC (Hunter);

·       przyłącze: gwint 1’’ zewnętrzny (przy pomocy półśrubunków);

·       minimalny przepływ: 1,16 l/min;

·       maksymalny zalecany przepływ: 110 l/min;

·       maksymalny przepływ: 130 l/min;

·       maksymalne ciśnienie pracy: 16 bar;

·       dokładność: +/- 2% (w zalecanym zakresie pracy);

Możliwości:

·       monitorowanie przepływu;

·       wykrywanie wycieków (np. zawieszony elektrozawór);

·       raportowanie zużycia wody;

·       wykrywanie zaburzeń pracy systemu nawadniającego (np. zanieczyszczony filtr).

Wymiary:

·       wysokość: 9,3 cm;

·       długość: 26,2 cm;

·       szerokość: 8 cm;

·       masa: 1,4 kg.

HC100FLOWB

Zobacz także