Fontanna Podłogowa do Ogrodu - 5 dysz

135 300,00 zł
Brutto

Odśwież swoją przestrzeń ogrodową naszą unikalną Fontanną Podłogową do Ogrodu. Jako pierwsi i jedyni producenci tego typu fontann w Polsce, oferujemy ci niepowtarzalne doświadczenie. Nasza fontanna jest wyposażona w zbiornik podziemny, pompę z zabezpieczeniem przed suchym przebiegiem, system automatycznego dolewania wody, dysze ze stali nierdzewnej, oświetlenie każdej dyszy, sterownik do kontroli działania oraz płyty uzupełniające wkomponowane w posadzkę. Dostępne warianty kolorystyczne dla granitu, marmuru oraz betonu architektonicznego.

Ilość

favorite_border favorite

Nasza Fontanna Podłogowa do Ogrodu to wyjątkowe połączenie funkcjonalności i designu, idealne dla każdego, kto ceni sobie wyjątkowe i eleganckie rozwiązania do ogrodu. Jesteśmy pionierami w tworzeniu tego typu konstrukcji w Polsce, a nasza fontanna jest wynikiem starannie dobranych materiałów i innowacyjnego designu.

Fontanna składa się z podziemnego zbiornika, który służy jako główne źródło wody. Pompa zabezpieczona przed suchym przebiegiem zapewnia ciągły przepływ wody, a system automatycznego dolewania wody z sieci gwarantuje, że woda nigdy Ci nie zabraknie. Podświetlane dysze ze stali nierdzewnej tworzą spektakularny pokaz wodny, a sterownik umożliwia kontrolę nad działaniem fontanny.

Klienci mają możliwość wyboru płyt uzupełniających, które są wkomponowane w posadzkę. Do wyboru są płyty z granitu, marmuru lub betonu architektonicznego, dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu fontanna doskonale wpisuje się w różnorodne projekty krajobrazowe.

Cena naszej fontanny zawiera jej montaż w przygotowanym wcześniej przez klienta dole o wymiarach 4m x 4m x 70 cm. Należy zauważyć, że cena nie zawiera kosztów związanych z doprowadzeniem prądu i wody, ale obejmuje wszelkie podłączenia fontanny do wody i prądu.

Ciesz się niepowtarzalnym i efektownym widokiem naszej Fontanny Podłogowej do Ogrodu, która doda elegancji i wyjątkowego stylu do Twojej przestrzeni ogrodowej.