• -3,33%

Ogród wertykalny - moduł PG09/PG14 Czarny/Jasnoszary

31,00 zł
29,97 zł
Brutto

MODUŁOWA ZIELONA ŚCIANA to artykuły przygotowane do tworzenia ozdobnych wertykalnych ścian roślinnych.

Tego rodzaju zielone kompozycje doskonale nadają się zarówno do dekoracji i urządzania przestrzeni otwartych jak i wnętrz.

Wybierz kolor
Zestaw montażowy
Wersja modułu
Rośliny 2 szt.
Ilość

favorite_border favorite
System oparty jest na elementach (modułach). Każdy moduł przeznaczony do tworzenia ogrodu na ścianie składa się ze skrzyneczki i dwóch wyjmowanych doniczek – takie rozwiązanie sprawia, że kompozycję zieleni można dowolnie zmieniać,  łatwe jest serwisowanie ściany oraz wymiana roślin.


System służy do budowania ogrodów wertykalnych z wykorzystaniem żywych roślin. Tego rodzaju zielone kompozycje doskonale sprawdzą się jako wyjątkowa, efektowna i niebanalna dekoracja przestrzeni otwartych (ogrodów, parków, placów zabaw), jak i wnętrz (domów, obiektów firmowych, galerii handlowych). Ciekawie zaaranżowana zielona ściana oprócz funkcji dekoracyjnej może również spełniać funkcje osłonowe i działowe. Jest to system, który można dowolnie rozbudowywać i łączyć uzyskując efektowne kompozycje z żywych roślin i w oryginalny sposób zagospodarować przestrzeń o nieograniczonych rozmiarach.

Dla naszych Klientów świadczymy usługę kompleksowej realizacji ogrodów wertykalnych, począwszy od doradztwa, przez projekt i montaż, a kończąc na serwisie roślin. Służymy również doradztwem w doborze roślin, tak aby dopasować je do indywidualnych potrzeb Klienta, charakteru wnętrza oraz estetyki projektu.

Dwa rozmiary modułów

System oparty jest na modułach. Każdy moduł składa się ze skrzyneczki i dwóch wyjmowanych doniczek, które umożliwiają łatwą aranżację kompozycji, serwisowanie i wymianę roślin. Do wyboru są dwa rozmiary modułów:

PG09 (średnica doniczki 90 mm), 40 szt. modułów PG09 na 1m2

PG14 (średnica doniczki 140 mm), 18 szt. modułów PG14 na 1m2

Moduły dostępne są w dwóch kolorach: białym/jasnoszarym oraz czarnym.

Pixel-Garden-PG09-wymiary.jpgPG14.jpgZintegrowany system nawadniania

Zintegrowany system nawadniania pozwala na bezobsługowy serwis. Ogrody wertykalne można nawadniać w następujący sposób:

OBIEG OTWARTY ręczne lub automatyczne w oparciu o doprowadzoną instalację wodno-kanalizacyjną

OBIEG ZAMKNIĘTY automatyczne w oparciu o zewnętrzny zbiornik

STACJA NAWADNIAJĄCA automatyczne w oparciu o stację

Opis

Materiał
PP PE (z recyklingu)