Nawadnianie

Nawadnianie

Prezentujemy w tej kategorii Inteligentne Sterowniki Nawadniania WiFi, które nie tylko automatyzują cały system, ale również umożliwiają sterowanie nim z każdego miejsca na świecie. Przez aplikację na telefon lub witrynę internetową mamy pełną kontrolę nad tym, co i kiedy dzieje się z naszym nawodnieniem. Dodatkowo, kiedy dołożymy do sterownika przepływomierz, będziemy wiedzieli o każdej usterce w systemie z dokładnością do konkretnej sekcji. Czujnik wstrzymujący wynurzenie się zraszaczy natomiast będzie dbał o to, abyśmy zużywali tylko tyle wody, ile potrzebuje trawnik.

Jak efektywnie i skutecznie przeprowadzić automatyczne nawadnianie ogrodu albo nawadnianie trawników? Na tej stronie prezentujemy kilka sprawdzonych sposobów, które docenisz zarówno przy pielęgnacji krzewów, żywopłotów, jak i rabat kwiatowych. W naszym sklepie dostępne są między innymi zraszacze statyczne, jak i rotacyjne. Za pomocą zraszaczy można stworzyć tani, łatwy, ale bardzo funkcjonalny system automatycznego nawadniania. Dzięki nowoczesnej technologii, kilku rur i węża, możesz efektywnie podlewać wszystkie rośliny nawet na większym ogrodzie. W przypadku zraszaczy również koszt instalacji jest niewielki, natomiast duże ułatwienie, zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę, że przy

 tego rodzaju systemów, zapewnisz sobie idealne nawadnianie również tych mniej dostępnych miejsc. Koniec z dźwiganiem konewki, koniec z bieganiem z wężem po ogrodzie. Instalacja systemu nawadniającego ułatwi pracę i pozwoli Ci zaoszczędzić wodę.

Innym rozwiązaniem jest system nawodnienia kropelkowego. Tu niepotrzebne będą rury, a jedynie węże. Takie systemy nawadniające oparte są na zwyczajnym rozciągnięciu węża wzdłuż rabat, trawników czy krzewów. U nas znajdziesz wąż, który ma krótszy, jak i dłuższy zasięg. Wybór takiej linii to również idealne rozwiązanie, kiedy na działce masz małe ciśnienie wody, co często się zdarza np. na ogródkach działkowych. To jest typowy system nawadniania ogrodu do samodzielnego montażu. Nie ma żadnego skomplikowanego urządzenia, wystarczy, że rozwiniesz wąż i przysypiesz go np. korą. To łatwe i proste, dlatego nawadnianie kropelkowe zrób sam, zarówno kiedy szukasz dobrego sposobu podlewania ogrodu, trawników, jak i rabat wokół domu. Linia kroplująca castorama nada się przed dom, jak i na ogród. Zaskoczy Cię przy tym niska cena i wysoka odporność na mróz czy glony. 

Na naszej stronie pokażemy Ci, jak sprytnie ułatwić sobie nawadnianie ogrodu za pomocą odpowiednich sterowników. Te warto kupić, zwłaszcza jeśli zależy Ci, by trawnik był idealny zielony, nawet kiedy jesteś na urlopie. Automatyczne nawadnianie trawnika to również ciekawa oferta dla hoteli, klubów golfowych czy kompleksów wypoczynkowych. Po wykonaniu instalacji, wystarczy wybrać odpowiedni program na sterowniku i ustawić czas podlewania trawnika. Takie podlewanie ogrodowe zdecydowanie polubisz, ponieważ korzystanie z tego typu urządzeń jest bardzo proste. Podlewanie trawników, jak i nawadnianie ogrodów na dużej powierzchni nie zajmie Ci więc dużo czasu, a system nawadniania pozwala na znaczne cięcie kosztów za zużycie wody.

Zastanawiasz się, ile kosztuje nawadnianie ogrodu? Jesteś we właściwym miejscu. U nas skompletujesz wszystkie niezbędne elementy ogrodnicze i zorientujesz się jaki jest za nawadnianie ogrodu cennik. Nie wiesz, jak zabrać się za projekt nawadniania ogrodu bądź które produkty wybrać, by zapewnić sobie odpowiednią wydajność? Możemy Ci podpowiedzieć. Znamy się bardzo dobrze na obsłudze systemów nawadniających. Wiemy, co należy zastosować na obszarze mniejszej działki, a jakie systemy nawadniania wdrożyć, jeśli posiadasz większy ogród. Dużo też zależy od ukształtowania terenu, od roślin, jakie hodujesz i od samej ziemi. Razem z nami jednak zdobędziesz właściwą wiedzę i zakupisz właściwe produkty. Dzięki nam w prosty sposób zadbasz o swój ogród. 

W tym dziale dostępne są również wszystkie najbardziej potrzebne elementy do wykonania instalacji. Dysze, pompy, każdy rodzaj kolektorów czy nypli. Nawadnianie ogrodu będzie proste w obsłudze, pod warunkiem, że prawidłowo przeprowadzisz całą instalację. Projektowanie systemu nawadniania trzeba zacząć od ustalenia wszelkich potrzeb, czy np. niezbędna będzie pompa, skąd pobierana będzie woda i na jakiej powierzchni. 

Jeśli nadal nie wiesz, które systemy nawadniania ogrodu sprawdzą się właśnie u Ciebie, to zgłoś się do nas.

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-25 z 25 pozycji

Aktywne filtry