Ogrzewacze

Ogrzewacze

Prezentujemy wysokiej jakości gazowe ogrodowe i tarasowe ogrzewacze powietrza, nadające się także do pomieszczeń, które możesz wykorzystać w swoim domu lub lokalu usługowym. Te nowoczesne urządzenia są w stanie w bardzo krótkim czasie wyraźnie podnieść temperaturę otoczenia. Niewielki piecyk sprawdzi się zwłaszcza w sezonach przejściowych, kiedy pogoda zmienia się dynamicznie i bardzo często występuje potrzeba dogrzania miejsca, w którym się przebywa. Nasze produkty nie tylko grzeją, ale też emitują światło, przez co z ich wykorzystaniem można stworzyć przytulny klimat np. w trakcie romantycznego wieczoru we dwoje czy kolacji z przyjaciółmi. 

Dostępny w naszym sklepie ogrodowy i tarasowy, gazowy ogrzewacz powietrza występuje w wielu interesujących odsłonach. Sprzedajemy piecyki cenionych na rynku marek, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne, w celu zapewnienia optymalnej pracy urządzenia. Wszystkie modele mają też wysokie walory estetyczne. Utrzymane w pięknej stylistyce, będą stanowić wspaniałą ozdobę w pomieszczeniu czy na ogrodzie i tarasie. Oferujemy produkty o zróżnicowanej mocy i wydajności, przez co łatwiej będzie Ci znaleźć model idealnie dopasowany do potrzeb.

Dlaczego warto kupić ogrzewacz gazowy?

Obecnie ogrzewacze gazowe powietrza coraz częściej można spotkać w prywatnych przestrzeniach ogrodowych czy na balkonach. Przede wszystkim jednak są powszechnie wykorzystywane przez lokale gastronomiczne z wydzielonym patio zewnętrznym, np. ogródkiem. Takie urządzenie ma wiele zalet, a do najważniejszych z nich należy:

  • krótki czas nagrzewania,
  • bezpieczeństwo użytkowania,
  • wydajność,
  • łatwa obsługa,
  • estetyczny wygląd. 

Dzięki temu, że nie masz tutaj do czynienia z żywym ogniem, nie trzeba obawiać się wystąpienia pożaru w pomieszczeniu w razie przypadkowego stłuczenia szyby. Ogrzewacz tarasowy gazowy ustawiony jest na solidnej konstrukcji, przez co stabilnie trzyma się podłoża i nie przewróci się nawet na intensywnym wietrze. Sposób działania urządzenia jest bardzo prosty. Co bardzo istotne, ciepłe powietrze zacznie się wydobywać już po kilku chwilach od jego uruchomienia!

Ogrodowe i tarasowe ogrzewacze powietrza można wykorzystać również w pomieszczeniach

Dostępny w naszej ofercie gazowy ogrzewacz ogrodowy sprawdzi się też do pomieszczeń zamkniętych. Jest wolny od dymu i spalin, przez co z powodzeniem można go wykorzystać we wnętrzach. Warto go ustawić w przestronnym salonie, gdzie pozwoli dogrzać wnętrze w trakcie chłodniejszych wieczorów czy poranków. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom urządzenie nie zajmuje zbyt wiele miejsca.

Sprzedawane przez nas ogrzewacze ogrodowe gazowe można zamówić w wersji ze sterowaniem manualnym lub automatycznym. Tą druga opcje polecamy zwłaszcza na potrzeby lokali gastronomicznych lub hoteli, gdzie nie zawsze jest czas do ręcznego ustawiania temperatury. Podstawy urządzeń tarasowych wykonano z wysokiej klasy materiałów, głównie ze stali nierdzewnej, która gwarantuje wysoką trwałość konstrukcji. W sklepie mamy także paliwa w płynie, jak również piękne akcesoria do dekoracji biokominków.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry