• -5%

Palenisko ogrodowe HETTA SQUARE - Stal Czarna & Inox / Beton HPC

18 390,00 zł
17 470,50 zł
Brutto Czas realizacji: 4 tygodnie

Palenisko na drewno wykonane ze stali czarnej i nierdzewnej Inox oraz betonu HPC dostępne w trzech wymiarach - 120 cm, 140 cm i 180 cm.

Elementy dodatkowe paleniska
Pokrowiec
Wymiar
Ilość

favorite_border favorite


WIĘCEJ FILMÓW O PALENISKACH KLIKNIJ >>TUTAJ<<


Palenisko ogrodowe na drewno HETTA SQUARE - STAL CZARNA & INOX / BETON HPC to ognisko w nowoczesnej formie.

Konstrukcja paleniska wykonana została z połączenia konstrukcyjnej stali czarnej oraz wysokiej jakości stali nierdzewnej Inox. Stal nierdzewna wykorzystana jest w miejscach narażonych na wysokie temperatury, a także w tych o podwyższonym ryzyku występowania uszkodzeń mechanicznych.

Krąg paleniska wykonany jest z betonu HPC, wysokowartościowej mieszanki betonu o dużej wytrzymałości i sprężystości. Charakteryzuje się niezwykłą odpornością, nawet w zderzeniu z ciężkim kawałkiem drewna. Dodatkowo, materiał ten został pokryty impregnatem wodo- i tłuszczoodpornym chroniącym jego powierzchnię przed trwałymi plamami. Beton HPC idealnie wpasowuje się w krajobraz nowoczesnych ogrodów.

Palenisko może być dodatkowo wyposażone w pokrywy, ruszt oraz pokrowiec. 
Wykonane z grubej stali pokrywy stworzone są do przygaszania ognia oraz przykrycia komory spalania, gdy palenisko nie jest używane.
Designerski ruszt został wykonany z najwyższej jakości materiałów - 5 mm stali nierdzewnej z dodatkiem stabilizującego tytanu. Zastosowanie tego typu materiałów zapewnia niezmienność formy produktu bez względu na temperaturę oraz wielkość płomienia.
Pokrowiec zapewnia ochronę paleniska w sezonie zimowym lub w czasie dłuższego nie używania.


Paleniska Hetta zostały wyróżnione Europejskim Wzorem Użytkowym przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Paleniska objęte są 5 letnią gwarancją.

Opis

Wymiary [cm]
120X120/140X140/180X180
Wysokość [cm]
40/44/50
Waga [kg]
195/340/820
Konstrukcja
Stal Czarna & Inox
Wykończenie
Beton HPC
Średnica komory spalania
60/70/80

Zobacz także