• -5%

Palenisko ogrodowe HETTA SQUARE - Inox / Granit Monumental

28 790,00 zł
27 350,50 zł
Brutto Czas realizacji: 4 tygodnie

Palenisko na drewno wykonane ze stali nierdzewnej Inox i czarnego granitu Monumental dostępne w trzech wymiarach - 120 cm, 140 cm i 180 cm.

Elementy dodatkowe paleniska
Pokrowiec
Wymiar
Ilość

favorite_border favorite


WIĘCEJ FILMÓW O PALENISKACH KLIKNIJ >>TUTAJ<<


Palenisko ogrodowe na drewno HETTA SQUARE - INOX / GRANIT MONUMENTAL to ognisko w nowoczesnej formie.

Konstrukcja paleniska wykonana została z wysokiej jakości stali nierdzewnej Inox, możliwie najbardziej wytrzymałej oraz odpornej na wszystkie rodzaje warunków atmosferycznych. Nie wymaga dodatkowej ochrony pozostając w nienaruszonej formie przez cały okres swojej żywotności. Idealnie komponuje się z nowoczesną architekturą oraz z futurystycznymi formami.

Krąg paleniska wykonany jest z granitu Monumental, kamienia szlachetnego o głębokiej czarnej barwie przełamanej jaśniejszymi przetarciami, wydobywanego z afrykańskiej kopalni. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Poddany procesowi płomieniowania, uzyskuje przestrzenną i matową strukturę. Granit monumental jest materiałem niezwykle szlachetnym, pasującym do każdego ogrodu - zarówno nowoczesnego jak i klasycznego.

Palenisko może być dodatkowo wyposażone w pokrywy, ruszt oraz pokrowiec. 
Wykonane z grubej stali pokrywy stworzone są do przygaszania ognia oraz przykrycia komory spalania, gdy palenisko nie jest używane.
Designerski ruszt został wykonany z najwyższej jakości materiałów - 5 mm stali nierdzewnej z dodatkiem stabilizującego tytanu. Zastosowanie tego typu materiałów zapewnia niezmienność formy produktu bez względu na temperaturę oraz wielkość płomienia.
Pokrowiec zapewnia ochronę paleniska w sezonie zimowym lub w czasie dłuższego nie używania.


Paleniska Hetta zostały wyróżnione Europejskim Wzorem Użytkowym przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Paleniska objęte są 5 letnią gwarancją.

Opis

Wymiary [cm]
120X120/140X140/180X180
Wysokość [cm]
40/44/50
Waga [kg]
195/340/820
Konstrukcja
Inox
Wykończenie
Granit Monumental
Średnica komory spalania
60/70/80

Zobacz także