Roboty koszące

Roboty koszące

W naszym sklepie internetowym w przystępnych cenach sprzedajemy nowoczesne, automatyczne roboty do koszenia trawy! Oferujemy innowacyjne urządzenia bez przewodu ograniczającego mobilność, dzięki którym strzyżenie trawnika w ogródku stanie się o wiele łatwiejsze. W asortymencie zgromadziliśmy wyłącznie modele, które cieszą się dobrą opinią specjalistów z branży, jak również samych klientów. Wyprodukowały je najlepsze marki, takie jak:

  • Husqvarna,
  • Automower,
  • Wiper. 

Nowoczesny, automatyczny robot koszący trawę bez przewodu ograniczającego to produkt, który powinien znaleźć się w każdym domu jednorodzinnym! Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają ochoty, czasu lub umiejętności do obsługi standardowej kosiarki. W trakcie swojej pracy automat porusza się po posesji samodzielnie według ustalonego kursu, przez co nie trzeba się wysilać i tracić czas na to, aby przystrzyc trawnik. W zależności od zakupionej wersji może być sterowany zdalnie z pomocą specjalnej aplikacji w telefonie, lub panelu umieszczonego na obudowie. 

Automatyczne roboty do koszenia trawy

Wbrew pozorom zakup takiego sprzętu nie musi się wiązać z bardzo dużym wydatkiem. Roboty koszące marki Husqvarna mają przystępne ceny, a jednocześnie wyróżniają się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Automaty do koszenia trawy po wcześniejszym zaprogramowaniu działają niezależnie. Samodzielnie ładują baterie na stacji dokującej. Niektóre modele mają też wbudowane czujniki wody, przez co chowają się do swojej bazy w trakcie deszczu. Dlatego możesz pozostawić urządzenie w stanie gotowości w trakcie dłuższego wyjazdu, a po powrocie będzie na Ciebie czekał świeżo przystrzyżony trawnik. 

Szczególnie polecamy produkty marki Husqvarna, której każda automatyczna kosiarka-robot do trawy zbiera pozytywne opinie od użytkowników. Ten popularny, szwedzki producent słynie z wysokiej klasy narzędzi do pracy w lesie czy ogrodzie, a także sprzętów budowlanych. Automaty do koszenia tej firmy wykonano z doskonałej jakości tworzyw, które wyróżniają się bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi. Robot koszący Husqvarna dostępny jest w wielu wersjach o różnej wydajności, dlatego łatwo znajdziesz model dopasowany do wielkości działki. 

W naszym sklepie mamy również profesjonalne urządzenia, które przeznaczone są użytku na dużych terenach zielonych. Automatyczny robot do koszenia trawy marki Wiper jest w stanie przystrzyc trawnik o powierzchni wynoszącej do 20 tysięcy metrów kwadratowych! Tego typu sprzęt doskonale sprawdzi się do konserwacji murawy na boisku piłkarskim czy też do pola golfowego. To bardzo dobra alternatywa dla standardowych kosiarek typu traktor, do których obsługi trzeba wyznaczyć pracownika o odpowiednich kompetencjach. 

W Zadbany Trawnik znajdziesz nowoczesne, pozbawione ograniczającego przewodu automaty koszące do trawy, a także różnorodne akcesoria do ich obsługi. Za dodatkową, niewielką opłatą można zamówić też usługę montażu i podłączenia urządzenia, a także wydłużyć gwarancję o 5 lat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą automatycznych robotów koszących i składania zamówień. W razie problemów z wyborem zawsze oferujemy wsparcie techniczne.

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji

Aktywne filtry