• -5%

Zbiornik na deszczówkę Capi 130l

2 707,99 zł
2 572,59 zł
Brutto Czas realizacji: 5 dni

Zbiornik wody deszczowej Capi o pojemności  130 l

Wybierz kolor
Zestaw podłączeniowy
Kranik
Ilość

favorite_border favorite

Dekoracyjny zbiornik na deszczówkę marki Capi to niezawodny sposób na gromadzenie cennej wody deszczowej. Wykonany z wysokiej jakości polietylenu, ten zbiornik charakteryzuje się niezwykłą odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki swojej konstrukcji materiałowej, zbiornik nie ulega korozji ani blaknięciu pod wpływem promieni UV, co zapewnia mu długotrwałą trwałość w różnorodnych warunkach.

Zestaw połączeniowy umożliwia efektywne zbieranie wody deszczowej z rynny, co pozwala na wykorzystanie jej w różnych celach. Warto jednak pamiętać, że w okresie zimowym zaleca się opróżnienie zbiornika, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń spowodowanych zamarzaniem wody. Zbiornik został wyposażony w wygodny zawór umieszczony na jego dnie, który umożliwia łatwe opróżnienie całej zawartości.

Oprócz funkcji zbierania deszczówki, zbiornik Capi oferuje również możliwość dekoracyjnego nasadzenia kwiatów, pełniąc rolę eleganckiej doniczki. Jego unikalny design stanowi interesującą propozycję ozdobną, doskonale wpasowując się w charakter każdego ogrodu. W komplecie z zbiornikiem znajduje się podstawka, kranik oraz otwór do zestawu połączeniowego, co ułatwia korzystanie z jego funkcji.

Nasz zbiornik Capi dostępny jest w trzech stylowych kolorach: eleganckim czarnym, nowoczesnym antracytowym oraz subtelnie wyrazistym odcieniu kości słoniowej (siwy). To nie tylko praktyczne rozwiązanie do gromadzenia wody deszczowej, ale również element dekoracyjny, który wzbogaci wygląd Twojego ogrodu.

Opis

Szerokość [cm]
56
Wysokość [cm]
123
Głębokość [cm]
56
Pojemność zbiornika [l]
130