Zbiorniki

Zbiorniki wodne

W tej kategorii znajdziesz m.in. prostokątne, łatwe w samodzielnym montażu zbiorniki, do których wpada deszczówka, a także akcesoria pomocnicze, takie jak na przykład kran czy punkty poboru. Nasze podziemne i naziemne beczki na wodę opadową są bardzo trwałe i praktyczne, a przy tym atrakcyjne wizualnie, dlatego cieszą się dużą popularnością wśród klientów.

Zarówno naziemny, jak i podziemny zbiornik do rynny na wodę deszczówkę, np. o pojemności 360 l, jest wyposażony w łatwy w obsłudze kran, co znacząco usprawnia podlewanie rabatek, krzewów czy roślin zasadzonych w warzywniaku. Ponadto każda oferowana beczka pozwala na zabezpieczenie upraw przed skutkami suszy. Warto wspomnieć również o jakże istotnym aspekcie ekologicznym. Otóż pojemnik na deszczówkę daje szansę na ponowne wykorzystanie wody opadowej, zamiast tej zdatnej do spożywania, której już dzisiaj brakuje czasem w kranie. Dzięki temu możesz oszczędzać pieniądze, a dodatkowo chronisz otaczające nas środowisko naturalne.

Zbiornik na deszczówkę – połączenie ekologii i oszczędności

Przeznaczona na deszczówkę beczka z kranem to praktyczne, proste w montażu akcesorium, które ma wiele istotnych zalet. Zacznijmy od ekonomicznej. Pojemnik na wodę deszczową pozwala ją całkowicie za darmo gromadzić i magazynować w celu nawadniania roślin, zamiast pobierać z sieci wodociągowej i ponosić z tego względu koszty. To tym lepsze i oszczędniejsze rozwiązanie, im większy ogród posiadasz.

Jak widać, dostępne u nas m.in. w pojemnościach 100 l, 200 l czy 360 l zbiorniki na deszczówkę do rynny, podziemne i naziemne, pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Często kojarzą się jednak z niezbyt estetycznymi, stricte przemysłowymi pojemnikami. Jeśli więc cenisz sobie użyteczność, ale chcesz też, żeby produkt doskonale komponował się z otoczeniem, postaw na wyjątkowo atrakcyjne beczki na wodę opadową, które dostępne są w naszej ofercie.

Proponowane pojemniki na deszczówkę z kranikiem prezentują się efektownie dzięki precyzyjnemu wykonaniu. Interesujący design jest zasługą również zastosowania najwyższej jakości materiałów, które jednocześnie wyróżniają się odpornością na szkodliwe działanie warunków pogodowych, promieniowania słonecznego, uszkodzenia czy zarysowania. To bardzo ważne cechy, dzięki którym beczka do deszczówki posłuży Ci bezawaryjnie wiele lat.

Duży wybór pojemników na deszczówkę

W asortymencie dostępny jest niejeden minimalistyczny, prostokątny zbiornik o stylowym designie, prostej linii i stonowanej kolorystyce. Są uniwersalne w zastosowaniu, więc świetnie współgrają z każdym rodzajem architektury i dodają eleganckiego charakteru danej przestrzeni. W dodatku zbiorniki na wodę deszczową może stać się po prostu donicą, tworząc z roślinami wyjątkowo estetyczną kompozycję.

Osobom stawiającym na klasyczne rozwiązania architektoniczne polecana jest beczka na wodę z kranem, która harmonijnie dopasuje się do otoczenia. Szybki montaż i łatwość obsługi to jej niewątpliwa zaleta. Sprzedajemy wyroby w wielu kolorach i rozmiarach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Do małych ogrodów rekomendujemy naziemne i podziemne pojemniki na deszczówkę 100 l i 200 l, a do większych beczki 360 l.

Zapoznaj się z ofertą i wybierz dopasowany do potrzeb model zbiornika na deszczówkę - jego montaż będzie prosty!

Jest 76 produktów.

Pokazano 1-76 z 76 pozycji

Aktywne filtry