Witaj w Niebieskim Ogrodzie

profil_omnie.png

...miejscu, gdzie rośliny nie mają ambicji podboju świata, a walka z opornym krzewem nie jest już Twoim weekendowym rytuałem. Zrozumieliśmy, że Twój ogród powinien być źródłem radości, a nie niekończącym się zadaniem domowym. 

Zaczęliśmy od projektowania ogrodów, ale szybko uświadomiliśmy sobie, że wielu z naszych klientów ma lepsze sposoby na spędzanie wolnego czasu niż dyskusje z trawnikiem o szybkości wzrostu. Nasza odpowiedź? Ogrody, które praktycznie dbają o siebie.

Wyobraź sobie to: automatyczne nawodnienie, które dostarcza wody roślinom jak barman koktajli na hawajskiej plaży. Koszenie trawy z kontrolą satelitarną, które jest tak precyzyjne, że prawie oczekujesz, że satelita przestawi się na programowanie kawy na poranek. Zdalne oświetlenie, które tworzy atmosferę idealną na wieczorne spotkania przy grillu lub spokojne czytanie książki. Wszystko to z naciskiem na minimalne wymagania obsługi, bo przecież mamy na myśli Ciebie!

Co z naszym sklepem internetowym, pytasz? Cóż, to nie jest zwykły sklep – to galeria! To miejsce, gdzie starannie wybieramy najbardziej unikalne, stylowe i najwyższej jakości produkty z różnych zakątków Europy. Wiele z nich jest robionych na zamówienie. Niebieski Ogród to miejsce, gdzie jakość góruje nad ilością.

Staramy się, aby każde doświadczenie z Niebieskim Ogrodem było jak najlepsze. Od korzystania z najnowszych technologii do różnorodnych metod płatności, chcemy, abyś czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Cieszymy się bardzo z każdej Opinii! I jeśli masz jakieś pytania, uwagi czy sugestie, jesteśmy tu dla Ciebie. Preferujemy kontakt e-mailowy, ale jeżeli wolisz rozmowę, po prostu wyślij nam SMS z tematem, który Cię do nas sprowadza, a my oddzwonimy. Możemy nawet zorganizować dostawę specjalnych produktów na zamówienie - jesteśmy jak maszynka do golenia na baterie: zawsze gotowi sprostać wyzwaniu!

Kamil Witkowski

...z ekipą

www.linkedin.com/in/kamil-witkowski-69ba7b80