Taśmy LED

Reflektory

W tej kategorii znajdują się wielofunkcyjne reflektory zewnętrzne ogrodowe w bogatej gamie różnorodnych modeli. Prezentują się atrakcyjnie i gwarantują oczekiwane właściwości użytkowe, dlatego cieszą się dużą popularnością jako przydatne wyposażenie przestrzeni zewnętrznych. Sprawdź, co mamy do zaproponowania.

Światło pełni bardzo ważną rolę ze względów zarówno praktycznych, jak i estetycznych, a reflektor jest jego doskonałym źródłem. Pod warunkiem odpowiedniego rozmieszczenia pozwala nadać ogrodowi niepowtarzalnego charakteru poprzez oryginalną kompozycję świateł i cieni. Zarówno oświetla przydomowe ścieżki, zwiększając w ten sposób poziom bezpieczeństwa, jak i podkreśla piękno architektury, skalniaków, stawów czy oczek wodnych. Ponadto ciepła barwa światła generowanego przez reflektory LED stwarza przytulną atmosferę, w której z chęcią spędzisz letnie wieczory. To świetny pomysł, jeśli małym kosztem i w prosty sposób chcesz poprawić atrakcyjność wizualną przestrzeni.

Wielofunkcyjne reflektory do Twojego ogrodu

Proponowane źródła światła są kierunkowe, a to oznacza, że po przymocowaniu ich do danej powierzchni nadal można modyfikować ułożenie ruchomej części, na której znajduje się oświetlenie LED. W zależności od indywidualnych preferencji istnieje więc możliwość zmiany kierunku padania promieni. Dzięki temu z powodzeniem oświetlisz konkretny obszar, np. chodnik, a także okalające dom rośliny czy sam budynek. Dużą popularnością cieszą się zewnętrzne reflektory ogrodowe z czujnikiem ruchu. To świetnie rozwiązanie dla osób ceniących sobie energooszczędność i użyteczność, ponieważ lampa będzie świeciła się tylko wtedy, gdy czujnik zidentyfikuje przechodzącą osobę. W naszej ofercie znajdują się również bardzo wytrzymałe i szczelne reflektory, które mogą pracować pod wodą, oświetlając basen, ogrodowy wodospad czy jeziorko przy skalniaku.

Bogata oferta wysokogatunkowych reflektorów ogrodowych LED

Dostępne w naszej ofercie reflektory zewnętrzne wykonane są ze szkła hartowanego, stali nierdzewnej bądź aluminium, co czyni je szczególnie odpornymi na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki atmosferyczne. Kupując te produkty, możesz być pewien ich bezawaryjności, trwałości i żywotności – z pewnością posłużą wiele lat.

Asortyment jest zróżnicowany pod względem stylu – proponujemy modele nowoczesne o ostrych kształtach i wyraźnie zarysowanych liniach, a także bardziej klasyczne egzemplarze łączące w sobie subtelność i delikatność. Reflektor ogrodowy zewnętrzny dostępny jest w kolorze czarnym, szarym i stalowym. Do każdego zestawu dołączony jest przewód o określonej długości wraz ze złączem. Ponadto producent, poprzez przygotowanie grotu do wbijania oraz stopki do przykręcenia na twardej powierzchni, daje dowolność w wyborze miejsca zamontowania. Ważnym elementem oferowanych reflektorów jest wykorzystanie technologii LED. Generowane przez nią promienie są jasne i efektywnie oświetlają dany obszar czy element architektury, a energooszczędność działania żarówek zamontowanych w lampach pozwala na obniżenie rachunek za prąd względem tradycyjnych technologii.

404