Roboty koszące do 5000m2

Roboty koszące

W katalogu naszego sklepu internetowego znajdziesz nowoczesnego robota koszącego trawę, przeznaczonego do zadań specjalnych. W tej kategorii zebraliśmy niezawodne modele, które mogą w trakcie jednej sesji przyciąć trawnik o powierzchni wynoszącej do 5000 metrów kwadratowych! Dzięki temu prezentowane tutaj urządzenia możesz z powodzeniem wykorzystać do celów komercyjnych. Sprawdzą się zwłaszcza do pielęgnacji publicznych i prywatnych terenów zielonych i parków. W sprzedaży dostępne są też automaty o mniejszym zasięgu:

Nic tak nie podnosi walorów estetycznych oraz prestiżu posesji, jak piękny, równo przycięty trawnik. Niestety pielęgnacja takiego terenu wymaga wiele czasu oraz energii, jeśli wykorzystujesz w tym celu tradycyjne kosiarki. Na szczęście robot do koszenia trawy z naszego asortymentu pozwoli Ci cieszyć się pięknym widokiem przy minimalnym nakładzie środków oraz pracy. Urządzenie mobilne obsługiwane jest zdalnie i nie potrzebuje człowieka do monitorowania jego postępów. To doskonały sposób na oszczędność na pensji dla osób zajmujących się konserwacją terenów zielonych w Twojej firmie.

Robot koszący o zwiększonym zasięgu

Zebrane w ramach tej kategorii roboty koszące trawę wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi i wysoką jakością wykonania. Urządzenia zaopatrzone są w system kół z napędem o bardzo dobrej przyczepności, dostosowanych do poruszania się po różnego typu powierzchniach, także tych o większym nachyleniu. Zaopatrzono je w intuicyjny i czytelny panel do programowania, możesz też korzystać ze specjalnej aplikacji na swoim telefonie. Mają wbudowany system GPS ułatwiający ustawienie zakresu posesji, który ma być pielęgnowany.

W robotach koszących trawę zastosowano również innowacyjny system czujników w technologii ultradźwiękowej. Taka opcja umożliwia bezproblemowe wykrywanie i omijanie ewentualnych przeszkód na drodze. Dzięki temu urządzenie może w porę zwolnić, unikając tym samym groźnych kolizji. Masz możliwość ustawienia specjalnych parametrów strzyżenia trawnika na okres suszy lub intensywnego wzrostu roślinności. W sprzęcie wykorzystano napęd elektryczny, dzięki czemu nie generuje spalin i jest bardziej ekologiczny.

Sprawdzone roboty do koszenia trawy

Jeśli chodzi o proces budowy prezentowanych tu robotów do koszenia trawy, to wykorzystano w nim wytrzymałe, pogodoodporne obudowy i podzespoły, które poradzą sobie z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu w razie niespodziewanego deszczu urządzenie nie zniszczy się w trakcie swojej pracy. Zaopatrzono je też w reflektory LED podświetlające teren w czasie przycinania trawnika oraz sygnalizujące ewentualną awarię. Każdy model z oferty pracuje niezwykle cicho, dlatego nie będzie zakłócać wypoczynku na terenach zielonych.

Zamów nowoczesnego robota do koszenia trawy do swojego domu lub firmy, korzystając z oferty naszego sklepu internetowego. W asortymencie mamy też urządzenia o mniejszym zasięgu pracy, które wyróżniają się jeszcze lepszą ceną. Katalog obejmuje też automatyczne kosiarki przeznaczone do posesji o nierównym nachyleniu. Chętnie pomożemy Ci dobrać sprzęt do strzyżenia trawnika dostosowany do indywidualnych potrzeb - skontaktuj się z nami!

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry