Ogrody wertykalne

Ogrody wertykalne

W naszym sklepie zamówisz unikalny, innowacyjny system do tworzenia ogrodów wertykalnych. Możesz zbudować we własnym domu pionową ścianę kwiatową. To pomysł na umieszczenie dużej liczby roślin na ograniczonej powierzchni. Dzięki temu, że zajmuje bardzo mało przestrzeni, jest polecana  przede wszystkim na niewielkie balkony i tarasy, gdzie liczy się każdy centymetr. Pixel Garden oferowane w sklepie Zadbany Trawnik to innowacyjne rozwiązanie, które wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu do tworzenia przyjaznych zielonych zakątków lub miniaturowych grządek z warzywami. Najważniejszą zaletą tego produktu jest fakt, że można wykorzystać go w domu! System ten sprawdza się na niewielkich powierzchniach, gdzie do zagospodarowania jest wyłącznie ściana. Osadzone na specjalnym stelażu doniczki można wypełniać roślinami w dowolnej konfiguracji, tworząc wielobarwne, żywe gobeliny. Produkty te powstały m.in. z myślą o tych osobach, które mieszkają w budynkach wielorodzinnych i chcą stworzyć przyjemny mini ogród wertykalny w warunkach domowych. Cena zestawu donic i modułów zależy od tego, jak dużą przestrzeń mają one pokryć.

Nowoczesne moduły Pixel Garden z systemem nawadniającym

Dostępny w ofercie system Pixel Garden to nowoczesna propozycja dla klientów, którzy chcą w przemyślany sposób zagospodarować pionowe powierzchnie. W naszym sklepie można znaleźć wszystko, co jest potrzebne, aby stworzyć piękny ogród wertykalny w domu. Atrakcyjne ceny modułów i ich wysoka jakość sprawiają, że są chętnie wybierane przez wielbicieli natury. Niewielkie rozmiary ścianek z aluminium i stali oraz możliwość zastosowania różnych roślin ozdobnych i jadalnych to tylko niektóre zalety systemu. Jego wyjątkowość polega na tym, że jest on w zasadzie bezobsługowy. Uprawy są nawadniane automatycznie, więc nawet gdyby użytkownik zapomniał o regularnym podlewaniu, jego wertykalny ogródek cały czas będzie wyglądał świeżo. Pionowe moduły można stosować wszędzie, w tym w:

  • domach i mieszkaniach prywatnych,
  • miejscach publicznych (urzędach, poczekalniach przy gabinetach lekarskich),
  • biurach,
  • hotelach,
  • lokalach gastronomicznych.

Ogród wertykalny w domu

W mieszkaniu często brakuje miejsca na doniczki z roślinami ozdobnymi i warzywami czy ziołami, dlatego Pixel Garden powstało z myślą o osobach, które marzą o własnym ogródku na niewielkiej powierzchni. To modułowe rozwiązanie można zamontować na każdej ścianie z dostępem do światła. Jeśli jest oddalona od okna, można zastosować kwiaty i byliny dobrze rosnące w cieniu lub założyć lampy dające niebieskie i czerwone światło. Uprawy pionowe zdobią wnętrze i poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniu. Dzięki nim każdy może mieć pod ręką świeżą bazylię i rozmaryn, a nawet uprawiać pomidory koktajlowe na balkonie.

Ogrody wertykalne mają formę mobilnej ściany, którą można przestawiać w dowolne miejsce albo panelu wieszanego na ścianie. Dlatego klienci, którzy chcą dopiero testować to rozwiązanie, mogą wybrać u nas wersję ruchomą i znaleźć dla niej najlepsze miejsce w domu. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na naszej stronie. Pixel Garden to unikatowy produkt w dobrej cenie, który zapewni dostęp do żywych roślin nawet w małych pomieszczeniach.

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry