Paleniska / Grille

Narzędzia akumulatorowe

Materiały, które zostały wykorzystane do produkcji palenisk to najwyższej jakości stal oraz granit lub beton architektoniczny. Możesz być więc pewny, że nasze paleniska są praktycznie niezniszczalne. Paleniska Hetta to interesująca alternatywa dla klasycznego grilla. Stanowi oryginalny i funkcjonalny element wyposażenia ogrodów, hoteli, klubów golfowych oraz tarasów. O wyjątkowości produktów świadczy również fakt, że zostały zastrzeżone jako Wspólnotowy Wzór Użytkowy przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej.

 

Jak zorganizować miejsce na ognisko na ogrodzie czy tarasie? Bezpiecznym, ale równie niezwykle oryginalnym wyborem będzie np. palenisko ogrodowe, które pozwala na idealnie kontrolowane rozpalonego ognia również na tarasie. Dzięki takiemu rozwiązaniu podczas letnich dni zorganizujesz więc ognisko z kiełbaskami, a jesienią czy zimą urządzisz wieczorne spotkanie z przyjaciółmi przy grzanym winie.

Ogród to miejsce, gdzie z pewnością chętnie spotykasz się ze znajomymi, rodziną czy przyjaciółmi. Nie chcesz jednak, by to jedynie grill ogrodowy skupiał wokół siebie twoich gości? Wybierz więc palenisko ogrodowe i wyeksponuj je również jako wyjątkową ozdobę przed twoim domem. Zaaranżuj swój ogród w niebagatelnym stylu! W nowoczesnym kształcie, zamknięte w ekskluzywnym granicie takie palenisko ogrodowe z misą na źródło ognia bez wątpienia wpisze się w każdą aranżację zadbanego ogrodu, hotelu, a nawet restauracji. W naszym sklepie prezentujemy też palenisko ogrodowe o prostej konstrukcji, które w zależności od twoich potrzeb przeniesiesz w dowolne miejsce, także więc na taras, gdzie ogień zapewni Ci przyjemne źródło ciepła w zimowe popołudnie czy jesienny wieczór. Tutaj sprawdzi się przede wszystkim lżejsze ogrodowe palenisko ze stali. To również idealna opcja, jeśli palenisko chcesz na co dzień przechować w szopie, a na ogród wyciągnąć jedynie podczas szczególnych okazji.

Jeśli jednak interesują Cię bardziej stabilne paleniska ogrodowe, to zdecyduj się na tradycyjne i nowoczesne modele, które dzięki odpowiednim schowkom, pozwalają również przechować drewno. Takie, wykonane ze stali i granitu, wypełnią przestrzeń w każdym ogrodzie, hotelowym patio czy w klubie golfowym.

Co jest również ważne, , dzięki takiemu urządzeniu, podczas rozpalania ogniska, zapewnisz sobie pełne bezpieczeństwo w otoczeniu swojego domu bądź na ogrodzie. Jak korzystać z palenisk, by ogień nie rozprzestrzeniał się? Źródło ognia z pewnością nie wydostanie się poza obręb paleniska, ale zwróć też uwagę by zapewnić odpowiednią przestrzeń wokół płonącego ogniska. Tylko wtedy korzystanie z palenisk będzie w pełni bezpieczne w każdym ogrodzie. Ze względu na sporą wysokość płomieni unikaj też bardziej zadrzewionych miejsc oraz stanowisk, gdzie znajdują się drewniane meble ogrodowe. Przeczytaj uważnie wszystkie informacje, gdzie powinno stać takie palenisko ogrodowe, zanim znajdziesz dla niego właściwe miejsce!

Z pomocą naszego serwisu kupisz najbardziej popularne i nowe palenisko ogrodowe. Spośród wielu modeli masz do wyboru nowoczesne bryły i bezpieczne paleniska ogrodowe, przy których miło spędzisz czas z rodziną czy z przyjaciółmi.

Możemy zapewnić Cię, że w naszej ofercie znajdziesz ciekawe okazje i urządzenia o bardzo wysokiej jakości wykonania, jak i w pełni dopasowane do twoich potrzeb. Jeśli chcesz swój ogród wzbogacić o ekskluzywne i awangardowe elementy, to szczególnie zwróć uwagę na polecane przez naszych partnerów palenisko ogrodowe marki Hetta. Będziesz usatysfakcjonowany jego funkcjonalnością i elegancki stylem. Hetta oznacza ponadczasowy pragmatyzm i nowy design. Sprawdź więc, która z ofert naszych zaufanych partnerów wpisze się w Twoje oczekiwania.

Na naszej stronie znajdziesz pełne informacje o każdym urządzeniu, zarówno z czego palenisko jest wykonane, jak i do czego jest przeznaczone. W ramach naszych usług zapewniamy Ci także dowóz pod dom. Nie musisz się więc martwić transportem, dowieziemy Ci również te większe paleniska ogrodowe.

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-30 z 30 pozycji

Aktywne filtry