Roboty koszące do 2000m2

Roboty koszące

Jeśli jest Ci potrzebny nowoczesny robot koszący trawę, to asortyment naszego sklepu internetowego musi Ci się spodobać! Oferujemy niezwykle praktyczne i bardzo wydajne urządzenia do pielęgnacji trawnika przeznaczone do posesji o powierzchni do 2000 metrów kwadratowych. Takie produkty doskonale sprawdzą się nie tylko do użytku prywatnego, ale też komercyjnego, dlatego warto w nie zainwestować, aby cieszyć się zadbanym wyglądem posesji. Przygotowaliśmy wiele modeli automatów od sprawdzonych marek, których cena jest bardzo atrakcyjna. Sprawdź też wersje o zasięgu:

Chcesz się cieszyć pięknym, zadbanym wyglądem trawnika, jednak nie lubisz korzystać z kosiarki? W takim razie robot do koszenia trawy powinien znaleźć się w Twoim posiadaniu! Oferowane tutaj automaty działają bez ingerencji człowieka, wystarczy je odpowiednio zaprogramować przed pierwszym użyciem. Taka opcja jest szczególnie atrakcyjna w przypadku komercyjnych terenów zielonych. Możesz bowiem zaoszczędzić sporo pieniędzy na opłaceniu fachowca niezbędnego do obsługi standardowej kosiarki.

Roboty do koszenia trawy

Dostępne w tej kategorii roboty koszące mogą w trakcie jednej sesji przyciąć trawę na terenie o powierzchni do 2000 m2. Dzięki temu możesz je wykorzystać również w celach komercyjnych, do pielęgnacji murawy na zarządzanym przez Ciebie terenie rekreacyjnym czy posesji przylegającej do hotelu itp. To Ty samodzielnie wybierasz dokładny obszar, na którym urządzenie będzie pracować. Masz możliwość określenia stref z zakazem wjazdu, korzystając z wygodnych ustawień na panelu czy specjalnej aplikacji.

Mamy dla Ciebie robota do koszenia trawy w wielu odsłonach, który gwarantuje niezawodną pracę przez wiele lat. To wszystko zasługa starannie dobranych materiałów i podzespołów w urządzeniach produkowanych przez marki o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszczególne modele mają wbudowane zabezpieczenia przed wodą czy wilgocią, dzięki którym przerywają pracę w trakcie deszczu, chowając się przed nim. Każde urządzenia posiada własną stację dokująca, na której jest przechowane i ładowane.

Robot koszący - praktyczne rozwiązanie

Część maszyn oferowanych w naszym sklepie internetowym można obsługiwać z pomocą dedykowanej aplikacji, którą należy zainstalować na telefonie lub tablecie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu robot koszący trawę może zostać aktywowany z dowolnego miejsca na świecie. To doskonałe rozwiązanie w trakcie wakacji czy dłuższego wyjazdu. Przekonaj się, jak wiele interesujących ustawień mają poszczególne kosiarki. Dzięki nim idealnie dopasujesz tryb pracy urządzenia do indywidualnych wymagań na Twojej posesji.

Prezentowane tutaj roboty koszące trawę o zasięgu do 2000 m2 to nie koniec propozycji, które dla Ciebie przygotowaliśmy. W asortymencie mamy również automatyczne kosiarki w wielu innych wersjach, w tym modele przeznaczone do pielęgnacji terenu o znacznym stopniu nachylenia. Mamy też urządzenia dedykowane do pól golfowych czy boisk piłkarskich, dostępne w dobrej cenie i kilku wersjach. Zamów idealny model jeszcze dzisiaj, a w ciągu kilku dni Twoja nowa, innowacyjna kosiarka dotrze pod wskazany adres.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry