Elektrozawory do systemów nawadniania

Elektrozawory

Dostępne w tej kategorii elektrozawory służą do kompleksowego sterowania przepływem wody do nawadniania trawników czy ogródków uprawnych za pomocą odpowiednio rozlokowanych zraszaczy. Działają z dużą wydajnością i wyróżniają się wysoką jakością oraz precyzją wykonania. Wybierając nasze produkty, możesz liczyć na długotrwałe i bezawaryjne użytkowanie.

Elektrozawór montuje się do zraszaczy stosowanych do pielęgnacji terenów zielonych zarówno na rozległych obszarach publicznych i komercyjnych, jak i w domowym ogrodzie. Dzięki niemu zyskujesz kontrolę nad system zraszania, co pozwala na efektywniejsze gospodarowanie zasobami wodnymi. Proponowane produkty są dostępne w wielu konfiguracjach, tak aby można było je dopasować do różnych instalacji. Modyfikacja ustawień jest bardzo prosta i przeprowadza się ją w sposób ręczny.

Sama praca elektrozaworów do nawadniania polega na wykorzystywaniu działania pola elektromagnetycznego, co prowadzi do ich otwarcia lub zamknięcia. Przepływ wody w ich obrębie zawsze odbywa się w sposób jednokierunkowy i nie ma możliwości zmiany tego parametru. W zależności od indywidualnych wymagań i potrzeb proponujemy elektrozawory do zraszaczy obsługujące wodę pod dowolnym ciśnieniem, wykonane z różnych materiałów i w wielu rozmiarach.

Bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie produkt.

Elektrozawory do zraszaczy – komfortowa obsługa i łatwa konserwacja

Obsługę ułatwiają czytelne przyciski, na przykład w formie strzałek. Płynne otwieranie i zamykanie umożliwia wytrzymała cewka. Specjalna konstrukcja zapewnia pracę nawet w bardzo wymagających warunkach i gwarantuje odporność na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Elektrozawory do nawadniania wyposażono również w zdejmowalny uchwyt, więc po zakończonej konfiguracji sprzęt jest skutecznie zabezpieczony przed osobami postronnymi.

Wytrzymałe i funkcjonalne elektrozawory do nawadniania

Zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych klientów, które zależą od wielkości obsługiwanego terenu, specyfikacji używanych zraszaczy, warunków pogodowych, ukształtowania terenu czy wymagań poszczególnych gatunków roślin. Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie pozwoliły stworzyć nam elektrozawory do nawadniania w wielu wersjach, które zapewniają szerokie spektrum zastosowań i sprawiają, że są kompatybilne z różnymi modelami zraszaczy. Rozbudowane możliwości konfiguracyjne pozwalają na dokładne ustawienie m.in. ciśnienia, natężenia, wysokości czy kierunku przepływu wody.

Elektrozawory do zraszaczy to jeden z najważniejszych i zarazem dość kosztownych podzespołów instalacji, dlatego warto zaopatrywać się w sprawdzonym sklepie. Zapraszamy do sprawdzenia tej kategorii i składania zamówień na wysokiej jakości elektrozawory umożliwiające nawadnianie terenów zielonych o każdej powierzchni. Na życzenie klienta pomagamy w dobraniu najlepszych egzemplarzy, które odpowiadają określonym parametrom i zastosowaniom.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry