Roboty koszące do 1000m2

Roboty koszące

W ramach tej kategorii oferujemy nowoczesne roboty do koszenia trawy w wielu wersjach, które zakupisz w naszym sklepie internetowym w dobrej cenie. Te innowacyjne urządzenia mobilne są idealnym rozwiązaniem do użytku prywatnego. Sprawdzą się też do pielęgnacji trawnika na terenach komercyjnych, których powierzchnia nie przekracza 1000 metrów kwadratowych. Zebrane tutaj modele zostały wyprodukowane przez najlepsze marki, takie jak WORX czy Husqvarna, dlatego będą Ci służyć niezawodnie przez wiele sezonów. Sprawdź też urządzenia:

Obecnie roboty koszące trawę powoli wypierają z rynku swoje tradycyjne odpowiedniki. Nic dziwnego, w końcu zwykła kosiarka spalinowa, również ta w formie traktorka, wymaga obsługi człowieka. Produkty oferowane w naszym sklepie internetowym działają automatycznie, bez Twojej ingerencji! Musisz tylko odpowiednio zaprogramować sprzęt, określając zasięg jego pracy oraz godzinę aktywacji. Takie rozwiązanie zapewni Ci wiele wolności oraz oszczędność czasu i energii, dlatego inwestycja zwróci się jeszcze w pierwszym sezonie użytkowania.

Roboty koszące od sprawdzonych marek

Oto innowacyjny, polecany szczególnie do celów komercyjnych robot koszący trawę! Jeśli zależy Ci, aby trawnik na terenie Twojej firmy był zawsze doskonale przystrzyżony, ta opcja doskonale się sprawdzi. Urządzenia z naszego katalogu są bardzo wydajne i możesz używać ich zdalnie, o każdej porze dnia i nocy. Najlepiej ustawić tryb pracy w godzinach poza funkcjonowaniem Twojego przedsiębiorstwa. Co więcej, część modeli można obsługiwać za pośrednictwem aplikacji, którą wystarczy zainstalować na telefonie.

Kupując robota do koszenia trawy w naszym sklepie internetowym, otrzymujesz też zestaw niezbędnych akcesoriów. Każdy model ma dołączoną stację dokującą, która służy do ładowania baterii, a także przechowywania sprzętu. Automatyczna kosiarka nie ma wbudowanego kabla zasilającego, dzięki czemu pracuje sprawniej i bezpieczniej. Przed ewentualnym zwarciem spowodowanym nagłym deszczem chroni ją wodoszczelna obudowa oraz czujniki wykrywające wilgoć w trakcie pracy.

Robot do koszenia trawy

Korzystając z jednego z zebranych tutaj robotów koszących trawę, możesz zawsze cieszyć się zadbanym terenem zielonym na swojej posesji. Pracę urządzenia możesz aktywować w trakcie pobytu na wakacjach, dzięki czemu po powrocie z podróży zastaniesz starannie wypielęgnowany i zadbany trawnik. Sprzęt dobrze radzi sobie też na nierównych powierzchniach oraz w wąskich przejściach, przez co nie musisz cały czas pilnować postępu jego prac. Oferujemy Ci modele o zróżnicowanych ustawieniach oraz wersjach kolorystycznych, które są warte swojej ceny.

Zainwestuj w robota do koszenia trawy i ciesz się zadbanym trawnikiem bez nakładu czasu i energii. Obsługa tego mobilnego urządzenia jest prosta i intuicyjna. Sposób programowania dokładnie opisano na dołączonych instrukcjach, a możesz też skorzystać z usługi podłączenia sprzętu przez naszych fachowców. Chętnie służymy też radą przy wyborze konkretnego modelu kosiarki automatycznej - skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza na stronie.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry