Formy płatności:


logo

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla klientów preferujących samodzielnie wykonanie przelewu w banku internetowym, poprzez wizytę w stacjonarnej placówce banku lub za pomocą przelewu pocztowego. Klient po zarezerwowaniu zamówionego towaru, na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzyma numer rachunku bankowego wraz z numerem zamówienia na który powinna zostać przelana kwota zgodna z wartością zamówienia. 
Prosimy o wpisanie w tytule przelewu numeru zamówienia przesłanego do Państwa mailem lub widocznego po zalogowaniu się na swoje konto.
W chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie zamówienie zostanie przekazane do realizacji.


logo

Płatności gotówką w sklepie

Dla wszystkich, którzy wolą przyjechać osobiście i zapłacić w punkcie odbioru. Dotyczy tylko części asortymentu. Skontaktuj się z nami aby zapytać o produkt.


Logo przelewy24

Płatności Natychmiastowe Przelewy24

Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Przelewy24


Logo ING

Imoje

imoje to pierwsze płatności dla sklepów internetowych dostarczane przez bank. W imoje klient znajdzie wszystkie najpopularniejsze metody płatności za zakupy online: BLIK, natychmiastowe przelewy bankowe, karty płatnicze oraz nowość na polskim rynku - opcję Twisto – płatność opóźnioną o 21 dni


Logo ING

Twisto

Opcja Twisto odpowiada na częstą bolączkę dotyczącą zakupów internetowych - mogą z niej skorzystać klienci, których w czasie zakupów internetowych i chwytaniu nadarzających się okazji ograniczał brak gotówki na koncie. Teraz możesz zapłacić do 21 dni po zakupie


logo

LeaseLink

Prowadzisz firmę? Weź Leasing! Wszystkie formalności załatwisz on-line bez wypełniania i dostarczania żadnych dokumentów w 15 minut (24/7)

 


W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Mail: [email protected]

Tel. +48 509 774 198