Roboty koszące pola golfowe i boiska

Roboty koszące

Jeśli chcesz zadbać o ogród i zakupić robota do koszenia trawy w dobrej cenie, sprawdź asortyment naszego sklepy internetowego! W Zadbanym Trawniku znajdziesz nowoczesne urządzenia przeznaczone do pielęgnacji murawy na boiskach oraz polach golfowych. Modele zebrane w tej kategorii są niezwykle wydajne, nawet przy pracy na terenach o znaczącej powierzchni oraz większym stopniu nachylenia. Prezentujemy produkty od najlepszych marek cieszących się powodzeniem wśród specjalistów oraz użytkowników, jak np. Husqvarna.

W sezonie wiosenno-letnim trawnik na terenach komercyjnych musi zawsze prezentować się doskonale i być odpowiednio przycięty. Dotyczy to zwłaszcza pól golfowych czy boisk piłkarskich, gdzie równa i krótka murawa jest konieczna do komfortowego uprawiania sportu. Jeśli zarządzasz takimi terenami i szukasz alternatywy dla kosiarki spalinowej, wybierz robota koszącego trawę z naszej oferty! Zebrane tutaj urządzenia są przeznaczone do większych terenów, dlatego idealnie wywiążą się z tego zadania.

Roboty do koszenia o dużym zasięgu

Oszczędnością zarówno czasu, jak i pieniędzy jest zakup robota do koszenia trawy do celów komercyjnych. W cenie jednego urządzenia otrzymujesz nie tylko sprawną i niezawodną kosiarkę, ale też automatyczną obsługę, której nie musisz wypłacać pensji. Z tego powodu inwestując w zakup automatu, masz pewność, że inwestycja zwróci Ci się szybko i z nawiązką. Masz do dyspozycji wiele modeli o zróżnicowanych parametrach i ustawieniach, o zasięgu m.in.:

Prezentowane tutaj roboty koszące trawę to najwyższa jakość wykonania z wykorzystaniem solidnych i najlepszych materiałów. Urządzenia mają niezwykle łatwą obsługę, wystarczy zapoznać się z instrukcją dołączoną do zakupu. Każdy model możesz ustawić w taki sposób, aby pracował na ściśle wyznaczonym terenie o określonym wcześniej czasie. Dzięki temu możesz aktywować prace produktu w godzinach, w których klienci czy zawodnicy nie korzystają z pola golfowego lub boiska piłkarskiego.

Nowoczesne roboty koszące

W prezentowanej tu ofercie mamy też roboty do koszenia trawy, które można aktywować za pomocą aplikacji na Twoim telefonie. Taka opcja jest niezwykle wygodna i pozwoli Ci zdalnie ustawić tryb i godziny pracy urządzenia. Każdy model ma dołączoną specjalną stację dokującą, na której parkuje po dzakończeniu przycinania Twojego pola lub boiska. Akcesorium służy także do ładowania baterii produktu, przez co nie wymaga on dodatkowego kabla zasilającego. Jest to szczególnie przydatna opcja w przypadku posesji o dużej powierzchni.

Katalog naszego sklepu internetowego jest bardzo urozmaicony i znajdziesz w nim roboty do koszenia trawy w wielu wersjach! Poza modelami przeznaczonymi na pola golfowe, warianty do użytku domowego, których cena jest jeszcze bardziej atrakcyjna, także mogą Cię zainteresować. Większość kosiarek automatycznych z naszego asortymentu wyróżnia również optymalna odporność na wilgoć i opady atmosferyczne, więc niespodziewany deszcz nie uszkodzi ich podzespołów w trakcie pracy.

404