Oświetlenie

Oświetlenie ogrodowe

Prostota instalacji i bezpieczeństwo (12Volt) tego systemu oświetlenia sprawia, że jest ono dostępne dla wszystkich. Samodzielnie zaplanujesz i zamontujesz wszystkie elementy systemu oświetlenia ogrodu. Również inne istniejące systemy 12V łatwo połączysz z naszym systemem. Wszystkie złącza i transformatory są wilgocioszczelne. Produkty firmy Polned spełniają wymogi wszystkich europejskich norm.  Wszystkie wyroby wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a ich powierzchnia odporna jest na działanie UV.

 

Piękny ogród to wspaniałe rośliny, które tworzą niesamowite kompozycje, dzięki którym człowiek może przenieść się do fantastycznego świata Matki Natury. Jednakże nie tylko flora decyduje o stworzeniu wyjątkowej atmosfery. Ważne jest również oświetlenie zewnętrzne, które będzie rozmieszczone w sposób przemyślany i dopełni całości. Lampy ogrodowe, a także latarnie sprawią, że wieczorem miejsce nie zaśnie, a będzie pełne cudownego światła. Architektura ogrodowa będzie wyglądała wspaniale zarówno na najniższej kondygnacji, jak i na tarasie budynku. Zapewni to zupełnie nowe wrażenia estetyczne i przybierze nieznany dotąd wymiar. Produkty uruchamiające się na skutek ruchu sprawią, że człowiek będzie miał wrażenie, że jest w cudownym miejscu rozświetlonym tysiącem świateł.

Należy zwrócić uwagę, że oświetlenie ogrodu to czynnik dekoracyjny i praktyczny. Lampa jest koniecznym elementem, jeśli chodzi o rozświetlenie i wskazanie ścieżki od furtki do drzwi zewnętrznych budynku. Odpowiednio ustawiony kinkiet ogrodowy, czy lampa sprawią, że osoby znajdujące się na terenie posesji unikną potknięcia po zmroku. Można zatem stwierdzić, że lampy zewnętrzne przychodzą z pomocą, jeśli chodzi o bezpieczeństwo mieszkańców domu i przybyłych gości.

Opracowując projekt oświetlenia, warto wybrać lampy ogrodowe wysokiej jakości. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy lampy zewnętrzne i oprawy wytworzone z najlepszych materiałów. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się z produktu przez wiele lat niezależnie od warunków klimatycznych, jakim będzie on poddany. Wśród dostępnych możliwości lamp ogrodowych są takie elementy jak na przykład kinkiet zewnętrzny, reflektor, słupek iluminacyjny, produkt sterowany czujnikiem ruchu i wiele innych. Ciekawe wizualizacje można stworzyć przy wykorzystaniu artykułów, jakimi są nasze lampy stojące i wiszące. Natomiast wspaniałe oprawy podkreślą cały efekt i dodadzą charakteru.

W naszej bogatej ofercie każdy znajdzie rozwiązanie optymalnie dopasowane do swoich potrzeb. W tej kategorii znajdziesz asortyment zewnętrznych iluminacji uwzględniający różnorodność takich elementów jak kształt, wzór, czy kolor. Duży wybór, jeśli chodzi o modele, marki i producenci pozwoli na wkomponowanie się naszych lamp ogrodowych w każdy, nawet najbardziej nowatorski projekt. Na uwagę zasługuje oświetlenie typu lampy ogrodowe led, które opracowane zostały z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć w zakresie technologii, jeśli chodzi o żarówki. Z nami masz także okazje kupić wysokiej klasy produkty solarne.

Nowoczesne lampy ogrodowe, kinkiety, latarnie, słupki i piękne oprawy do żarówek to nie tylko sposób na stworzenie magicznej atmosfery, ale również element wyposażenia mający praktyczne zastosowanie. Standardowa lampa ogrodowa wisząca to nie wszystko! Warto również pomyśleć o oczkach zwróconych na konkretne, dekoracyjne punkty w ogrodzie. Lampa ogrodowa wyposażona w czujnik ruchu jest to rozwiązanie, dzięki któremu uda się zapewnić komfort i wygodę. Wszystko to można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Skorzystaj z naszej oferty i szukaj rozwiązań najwyższej klasy. Wprowadź światło i wybierz to, co najlepsze! Proponowany przez nas asortyment pozwoli stworzyć kompozycję, która zachwyci gości Twojego małego raju na Ziemi. Zapewni wspaniałą atmosferę i mnóstwo światła niezależnie od dnia. Wybór jest w Twoich rękach!

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji

Aktywne filtry