Roboty koszące do 500m2

Roboty koszące

W sklepie internetowym Zadbany Trawnik dostępny jest innowacyjny robot do koszenia trawy w wielu ciekawych wersjach. W tej kategorii prezentujemy modele o zasięgu do 500m2, jednak w ofercie mamy również inne warianty - sprawdź koniecznie! Prezentowane tutaj urządzenia to doskonała alternatywa dla standardowych kosiarek, która sprawdzi się nie tylko do użytku prywatnego, ale również komercyjnego. Przygotowaliśmy dla Ciebie produkty do przycinania ogródka od najlepszych marek, które są:

  • łatwe w obsłudze,
  • bezpieczne,
  • nowoczesne.

Piękny, zadbany trawnik przed domem to duma dla każdego właściciela posesji. Niestety, regularne koszenie trawy wymaga dużego nakładu czasu, zwłaszcza jeśli dysponujesz obejściem o dużym metrażu. Na szczęście nie musisz już korzystać ze standardowych kosiarek spalinowych. Lepiej sięgnąć po jeden z naszych nowoczesnych robotów! Prezentujemy urządzenia o dużej wydajności i doskonałej jakości wykonania, które posłużą Ci dobrze przez wiele sezonów, pozwalając oszczędzić czas i energię.

Robot do koszenia trawy

Każdy oferowany w asortymencie naszego sklepu internetowego robot koszący trawę pochodzi od najlepszych producentów, takich jak Husqvarna czy WORX. Dzięki temu kupując urządzenie, masz pewność, że otrzymujesz produkt niezawodny i wart swojej ceny! Prezentowane tutaj modele dobrze radzą sobie zarówno na płaskiej powierzchni, jak i na tej o nieco większym stopniu nachylenia. W ofercie mamy także warianty polecane na bardziej pofałdowane posesje, które znajdziesz w innych kategoriach sklepu.

Prezentowane tutaj roboty do koszenia trawy są bardzo wygodne i wydajne. Urządzenia nie mają kabli zasilających ograniczających mobilność, przez co działają sprawnie i bezpiecznie. Nie musisz nadzorować ich pracy, wystarczy zaprogramować odpowiedni tryb, aby aktywowały się o wyznaczonej porze. Samodzielnie określasz obszar trawnika, który ma być wykoszony, korzystając z odpowiednich ustawień produktu. Część modeli z naszej oferty można obsługiwać z pomocą specjalnej aplikacji w telefonie, co umożliwia ich zdalną aktywację!

Roboty koszące - alternatywa dla kosiarek

Co równie istotne, do każdego robota koszącego trawę dołączono specjalną stację dokującą. Służy ona przede wszystkim do ładowania baterii urządzenia, a także do przechowywania go w odpowiednich warunkach w momencie spoczynku. Część modeli z katalogu ma bardziej zaawansowane ustawienia umożliwiające ustawienie trybu pracy pod kątem stopnia nasłonecznienia terenu, nawodnienia czy nawet gatunku trawy! Takie produkty polecamy zwłaszcza do użytku komercyjnego, gdzie reprezentacyjny wygląd murawy jest jeszcze bardziej istotny.

Zamów nowoczesnego robota koszącego i ciesz się oszczędnością czasu i energii w trakcie pielęgnacji swojej posesji. Proponujemy Ci błyskawiczną sprzedaż automatycznych kosiarek od najlepszych marek. Gwarantujemy, że zakupiony towar trafi do Ciebie w ciągu kilku dni roboczych. Do każdego urządzenia dołączono szczegółową instrukcję, która pomoże Ci szybko zaprogramować jego prace zgodnie z Twoimi indywidualnymi preferencjami. Zapewniamy też wsparcie techniczne oraz usługę montażu i ustawienia trybu działania kosiarek.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry