• -2,5%

Robot koszący Husqvarna Automower 105 do 600m2

3 499,00 zł
3 411,53 zł
Brutto Dostawa do 4 tygodni

Kompaktowa 3-kołowa kosiarka automatyczna Husqvarna Automower 105 do efektywnego koszenia trawy na otwartych przestrzeniach. Przeznaczona do mniejszych trawników o powierzchni do 600 m², a także może obsługiwać zbocza o nachyleniu do 25%. Jest łatwa w użyciu i oferuje personalizację ustawień. Obudowa w kolorze białym dostępna jako opcja.

Zestaw instalacyjny
Wydłużona gwarancja dla modelu:
Ilość

favorite_border favorite

WIĘCEJ FILMÓW O INTELIGENTNYCH ROBOTACH KOSZĄCYCH KLIKNIJ >>TUTAJ<<

Husqvarna Automower® 105

Jeśli masz średni lub mały trawnik, to idealnym zakupem będzie kompaktowa, 3-kołowa kosiarka automatyczna marki Husqvarna. Dzięki nowoczesnej konstrukcji efektywnie przycina ona trawę na otwartych przestrzeniach. Ten robot koszący w dobrej cenie jest przeznaczony do terenów o powierzchni do 600m2. Co więcej, może obsługiwać zbocza o nachyleniu do 25%. Sprzęt jest bardzo łatwy w użyciu i można go spersonalizować wedle potrzeb. Opcjonalnie jest także dostępna obudowa w kolorze białym. Zapraszamy do zamawiania! 

Praktyczny robot koszący

Dużą zaletą robota do koszenia trawy Husqvarna jest niska waga i kompaktowy rozmiar, co polepsza zwrotność na małych przestrzeniach oraz ułatwia przenoszenie między trawnikami. W tej kosiarce automatycznej bez trudu ustawisz też wysokość przycinania, wystarczy obrócić pokrętło. Mimo niskiej ceny urządzenie, dzięki przewodowi doprowadzającemu, potrafi odnaleźć drogę do stacji ładującej. Zastosowanie technologii Automower® sprawia, że sprzęt wyczuwa przeszkody i zmienia kierunek ruchu, aby uniknąć uszkodzeń.

Inteligentna kosiarka automatyczna

Produkt gwarantuje równomierny efekt przycięcia na całym trawniku. Robot do koszenia trawy może rozpoczynać pracę w dwóch różnych miejscach wzdłuż specjalnego przewodu ograniczającego. To bardzo przydatne, gdy teren zielony ma sporą powierzchnię. Innowacyjne rozwiązania powodują, że kosiarka automatyczna Husqvarna jest bardzo cicha, więc nie ma mowy o zakłócaniu spokoju w domu. Łatwe sterowanie jest możliwe za pomocą czytelnego wyświetlacza z graficznym menu. 

Roboty koszące Husqvarna – gwarancja zadowolenia

Znany producent Husqvarna od lat rozwija swoje roboty koszące, dzięki czemu należą one do najlepszych na rynku. Dodatkowo ceny tych urządzeń są naprawdę atrakcyjne. Te kosiarki automatyczne doskonale przycinają trawniki, sprawiając, że wyglądają one jak dywany. Specjalne, małe i ostre noże gwarantują również, że teren zielony będzie bardziej bujny niż przy pielęgnacji klasycznymi sprzętami. Wybierz oferowany produkt, który jest niezawodny i nowoczesny!

W wyposażeniu standardowym znajdują się dodatkowe noże – 9szt

Zestaw instalacyjny robota (przewód, szpilki, złączki, wsuwki) do zakupienia dodatkowo w małym lub średnim zestawie.

Produkt objęty jest roczną gwarancją z możliwością rozszerzenia do 3 lat.

967645410

Opis

Obszar koszenia [m2]
600
Szerokość koszenia [cm]
17
Wysokość koszenia [mm]
20-50
Czas ładowania [min]
50
Średni czas pracy [min]
65
Akumulatory Li-ion
2,1
Czujnik zderzeń
TAK
Kod zabezpieczający PIN
TAK
Dopuszczalne nachylenie zbocza [%]
25
Waga z akumulatorami [kg]
6,7
Poziom hałasu [dB]
58
Wymiary [cm]
55x39x25

Zobacz także