• -5%

Palenisko ogrodowe HETTA ROUND – Stal Czarna / Granit Monumental

17 290,00 zł
16 425,50 zł
Brutto Czas realizacji: 4 tygodnie

Palenisko na drewno wykonane ze stali czarnej i czarnego granitu Monumental dostępne w trzech wymiarach - 120 cm, 155 cm i 230 cm.

Średnica paleniska
Elementy dodatkowe paleniska
Pokrowiec
Ilość

favorite_border favorite


WIĘCEJ FILMÓW O PALENISKACH KLIKNIJ >>TUTAJ<<


Palenisko ogrodowe na drewno HETTA ROUND - STAL CZARNA / GRANIT MONUMENTAL to ognisko w nowoczesnej formie.

Konstrukcja paleniska wykonana została z wysokiej jakości konstrukcyjej stali czarnej (S355), która występuje w grubościach 3,4 i 8 mm i jest niezwykle odporna na uszkodzenia oraz temperaturę.

Dodatkowo pokryta jest dwoma rodzajami farb - termiczną oraz bazową o dużej twardości w miejscach narażonych na zarysowania.

Krąg paleniska wykonany jest z granitu Monumental, kamienia szlachetnego o głębokiej czarnej barwie przełamanej jaśniejszymi przetarciami, wydobywanego z afrykańskiej kopalni. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Poddany procesowi płomieniowania, uzyskuje przestrzenną i matową strukturę. Granit monumental jest materiałem niezwykle szlachetnym, pasującym do każdego ogrodu - zarówno nowoczesnego jak i klasycznego.

Palenisko może być dodatkowo wyposażone w pokrywy, ruszt oraz pokrowiec. 
Wykonane z grubej stali pokrywy stworzone są do przygaszania ognia oraz przykrycia komory spalania, gdy palenisko nie jest używane.
Designerski ruszt został wykonany z najwyższej jakości materiałów - 5 mm stali nierdzewnej z dodatkiem stabilizującego tytanu. Zastosowanie tego typu materiałów zapewnia niezmienność formy produktu bez względu na temperaturę oraz wielkość płomienia.
Pokrowiec zapewnia ochronę paleniska w sezonie zimowym lub w czasie dłuższego nie używania.


Paleniska Hetta Round posiadają 4 pojemne komory na drewno, grubość okładziny 3cm. Model Round jest wyposażony w popielnik i odpływy pomagające w czyszczeniu.


Paleniska Hetta zostały wyróżnione Europejskim Wzorem Użytkowym przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Paleniska objęte są 5 letnią gwarancją.

Opis

Wysokość [cm]
40,0/42,4/50,0
Waga [kg]
169/250/850
Średnica [cm]
120/155/230
Konstrukcja
Stal Czarna
Wykończenie
Granit Monumental
Średnica komory spalania
60/70/90

Zobacz także