• -3,33%

Ogród wertykalny - moduł PIXEL GARDEN PG09/PG14 Czarny/Jasnoszary

26,00 zł
25,13 zł
Brutto

Produkty z serii Pixel Garden to artykuły przygotowane do tworzenia ozdobnych wertykalnych ścian roślinnych.

Tego rodzaju zielone kompozycje doskonale nadają się zarówno do dekoracji i urządzania przestrzeni otwartych jak i wnętrz.

Wybierz kolor
Zestaw montażowy
Wersja modułu
Rośliny 2 szt.
Ilość

favorite_border favorite

WIĘCEJ FILMÓW O OGRODACH WERTYKALNYCH KLIKNIJ >>TUTAJ<<

System Pixel Garden oparty jest na elementach (modułach). Każdy moduł przeznaczony do tworzenia ogrodu na ścianie składa się ze skrzyneczki i dwóch wyjmowanych doniczek – takie rozwiązanie sprawia, że kompozycję zieleni można dowolnie zmieniać,  łatwe jest serwisowanie ściany oraz wymiana roślin.

Pixel Garden służy do budowania ogrodów wertykalnych z wykorzystaniem żywych roślin. Tego rodzaju zielone kompozycje doskonale sprawdzą się jako wyjątkowa, efektowna i niebanalna dekoracja przestrzeni otwartych (ogrodów, parków, placów zabaw), jak i wnętrz (domów, obiektów firmowych, galerii handlowych). Ciekawie zaaranżowana zielona ściana oprócz funkcji dekoracyjnej może również spełniać funkcje osłonowe i działowe. Pixel Garden jest systemem, który można dowolnie rozbudowywać i łączyć uzyskując efektowne kompozycje z żywych roślin i w oryginalny sposób zagospodarować przestrzeń o nieograniczonych rozmiarach.

Dla naszych Klientów świadczymy usługę kompleksowej realizacji ogrodów wertykalnych, począwszy od doradztwa, przez projekt i montaż, a kończąc na serwisie roślin. Służymy również doradztwem w doborze roślin, tak aby dopasować je do indywidualnych potrzeb Klienta, charakteru wnętrza oraz estetyki projektu.

Dwa rozmiary modułów

System Pixel Garden oparty jest na modułach. Każdy moduł składa się ze skrzyneczki i dwóch wyjmowanych doniczek, które umożliwiają łatwą aranżację kompozycji, serwisowanie i wymianę roślin. Do wyboru są dwa rozmiary modułów Pixel Garden:

PIXEL GARDEN PG09 (średnica doniczki 90 mm), 40 szt. modułów PG09 na 1m2

PIXEL GARDEN PG14 (średnica doniczki 140 mm), 18 szt. modułów PG14 na 1m2

Moduły dostępne są w dwóch kolorach: białym/jasnoszarym oraz czarnym.

Pixel-Garden-PG09-wymiary.jpgPG14.jpgZintegrowany system nawadniania

Zintegrowany system nawadniania pozwala na bezobsługowy serwis. Ogrody wertykalne Pixel Garden można nawadniać w następujący sposób:

OBIEG OTWARTY ręczne lub automatyczne w oparciu o doprowadzoną instalację wodno-kanalizacyjną

OBIEG ZAMKNIĘTY automatyczne w oparciu o zewnętrzny zbiornik

STACJA NAWADNIAJĄCA automatyczne w oparciu o stację

Opis

Materiał
PP PE (z recyklingu)