• -2,5%

Palenisko ogrodowe HETTA GTO – Stal Czarna / Inox / Corten

3 890,00 zł
3 792,75 zł
Brutto Czas realizacji: 4 tygodnie

Palenisko ogrodowe w wymiarach 60 / 80 / 100 cm z materiału do wyboru: Stal czarna malowana proszkowo / corten / inox

Średnica paleniska
Elementy dodatkowe paleniska
Pokrowiec
Materiał konstrukcji
Ilość

favorite_border favorite


WIĘCEJ FILMÓW O PALENISKACH KLIKNIJ >>TUTAJ<<


Palenisko ogrodowe na drewno HETTA GTO to ognisko w nowoczesnej formie.

Konstrukcja paleniska wykonana została z wysokiej jakości konstrukcyjej stali, która jest niezwykle odporna na uszkodzenia oraz temperaturę.


Stal czarna - 
Wysokiej jakości stal konstrukcyjna (S355), niezwykle odporna na uszkodzenia i temperaturę. Dodatkowo wzmocniona farbami: termiczną i bazową o dużej twardości.

Corten - Opatentowane przez niemiecką firmę Ruukki połączenie stali i miedzi. Nie wymaga impregnacji - pod wpływem warunków atmosferycznych pokrywa się warstwą ochronną rdzawo-miedzianej patyny.

Black & Inox - Black Steel & Inox to połączenie stali konstrukcyjnej oraz wysokiej jakości stali nierdzewnej. Stal nierdzewna wykorzystana jest w miejscach narażonych na wysokie temperatury, a także tych o podwyższonym ryzyku występowania uszkodzeń mechanicznych.

Inox - czysta stal nierdzewna, możliwie najbardziej wytrzymała i odporna na wszystkie warunki atmosferyczne. Nie wymaga dodatkowej ochrony pozostając w nienaruszanej formie przez cały okres swojej żywotności. 


Paleniska Hetta zostały wyróżnione Europejskim Wzorem Użytkowym przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Paleniska objęte są 5 letnią gwarancją.