• -2,5%

Hunter HPC - IE Sterownik nawadniania, WiFi, 4 - 32 sekcji

1 617,45 zł
1 577,01 zł
Brutto Dostawa w ciągu 7 dni

Sterownik nawadniania HPC Wi-Fi wiodącego producenta systemów nawadniających na świecie, firmy Hunter, wprowadza nawadnianie ogrodu w XXI wiek. Możemy zaprogramować to nowoczesne urządzenie nie tylko za pomocą dotykowego wyświetlacza, ale również poprzez darmową aplikację Hydrawise na smartfony z systemem Android i iOS lub przez przeglądarkę internetową w komputerze.

Przepływomierz
Dodatkowe czujniki:
Moduł rozszerzający ilość sekcji
Ilość

favorite_border favorite

Jeżeli planujesz zamówienie większej ilości produktów lub różnorodnych elementów systemu nawadniania, skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez email. Nasi eksperci chętnie przygotują dla Ciebie indywidualną, konkurencyjną ofertę, dostosowaną do Twoich potrzeb. Gwarantujemy najlepszą cenę na rynku, dostosowaną do specyfiki Twojego zamówienia. To Twoja szansa na skorzystanie z najbardziej opłacalnej oferty dostępnej na rynku! Pamiętaj, my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc zrealizować Twoje plany dotyczące nawadniania.

_______________________________


WIĘCEJ FILMÓW O INTELIGENTNYM SYSTEMIE NAWADNIANIA KLIKNIJ >>TUTAJ<<

Sterownik HPC łączy w sobie skuteczność zarządzania nawadnianiem za pośrednictwem sieci Wi-Fi z wygodą funkcjonalności modułowej, a wszystko to w jednym sterowniku nowej generacji. Sterownik HPC pomaga wykonawcom oszczędzać czas i wodę, chronić tereny zielone oraz zaspokajać potrzeby klientów, którzy poszukują inteligentnych rozwiązań. Ponadto umożliwia on wykonawcom korzystanie z pilotów Roam i Roam XL służących do szybkiego zarządzania nawadnianiem w terenie.

Wśród przydatnych cech sterownika można wymienić funkcję Predictive Watering™, która dostosowuje harmonogramy nawadniania w oparciu o lokalne warunki pogodowe, takie jak odczyty temperatury w czasie rzeczywistym, prawdopodobieństwo opadów, siła wiatru i wilgotność. Wbudowany czujnik miliamperów ułatwia rozwiązywanie problemów związanych z okablowaniem. Dzięki dodaniu prostego w instalacji przepływomierza HC, użytkownicy mogą otrzymywać powiadomienia dotyczące nieszczelnych rur czy uszkodzonych zraszaczy. Użytkownicy mogą także zarządzać sterownikiem z dowolnego miejsca przy użyciu smartfona, tabletu lub komputera.

Sterownik HPC otrzymał certyfikat EPA WaterSense. Ponadto sterownik Hydrawise jest kompatybilny z asystentem Amazon Alexa i pozwala na wygodne uruchamianie, zatrzymywanie lub zawieszanie nawadniania za pośrednictwem sterowania głosowego.

KLUCZOWE KORZYŚCI:

Liczba sekcji:

– Konwencjonalne okablowanie dla 4–23 sekcji

– Opcja zastosowania hybrydowego dekodera EZ obsługującego łącznie do 32 sekcji (w wersji dwuprzewodowej maks. 28 sekcji)

Standardowa opcja programowania obejmuje 6 niezależnych programów nawadniania i 6 czasów startu dla każdego programu

1 wejście czujnika dostępne do użytku z czujnikami typu Clik lub przepływomierzem HC

1 wyjście P/MV dla przekaźnika pompy i aktywacji zaworu głównego

Obsługa łączności Wi-Fi umożliwia szybkie połączenie z aplikacją Hydrawise

Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 7 cm do łatwego programowania na panelu sterowania

Wbudowany czujnik natężenia prądu wykrywający awarie przewodów i generujący ostrzeżenia

Aplikacja Hydrawise do pobrania w linku poniżej


https://www.hunterindustries.com/irrigation-product/controllers/hc